Tracklist Player

DMC a.k.a. Babloki feat Merytoni - Pa fjale (Official Video HD)
DMC a.k.a. Babloki feat Merytoni - Pa fjale (Official Video HD)
Download
Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T & 2PO2
Elvana Gjata - Lejla ft. Capital T & 2PO2
Download
Xhela ft. Aida Doci - A ma ben hallall
Xhela ft. Aida Doci - A ma ben hallall
Download
Capital T feat. 2po2 - Posh (Official Video HD)
Capital T feat. 2po2 - Posh (Official Video HD)
Download
Majk - Gangster (Official Video 4K)
Majk - Gangster (Official Video 4K)
Download
Ledri Vula - (DISS) - MAJK - BABA STARS (Official VIdeo)
Ledri Vula - (DISS) - MAJK - BABA STARS (Official VIdeo)
Download
Majk  - Fund 2 (Official Video 4K) 2017
Majk - Fund 2 (Official Video 4K) 2017
Download
Majk - Bohet Mir (Official Video HD)
Majk - Bohet Mir (Official Video HD)
Download
Majk ft Onat - Hello (Official Video 2017)
Majk ft Onat - Hello (Official Video 2017)
Download
Majk - Fund(Amerikani nga Teksasi)
Majk - Fund(Amerikani nga Teksasi)
Download
Majk Ft. Onat - Kerri Jem ( Me Tekst )
Majk Ft. Onat - Kerri Jem ( Me Tekst )
Download
Young-Mc - Hallo (Official Lyric Video)
Young-Mc - Hallo (Official Lyric Video)
Download
NiiL B - Krejt Boten (Official Video)
NiiL B - Krejt Boten (Official Video)
Download
GeePeek - Mos Qaj (Remake Majk - Bohet Mir)
GeePeek - Mos Qaj (Remake Majk - Bohet Mir)
Download
Majk - Syt e Saj (Official Video 4K)
Majk - Syt e Saj (Official Video 4K)
Download
Dr.Mic (TDS) - Bohet Mir (True Story) (Sido Remake)  // 2012
Dr.Mic (TDS) - Bohet Mir (True Story) (Sido Remake) // 2012
Download
Majk Ft Ledri Vula - Skivi & Onat - Në Qytetin Tem (Official Music Video
Majk Ft Ledri Vula - Skivi & Onat - Në Qytetin Tem (Official Music Video
Download
NG - Mos kaj (Official Video HD)
NG - Mos kaj (Official Video HD)
Download
Taffa Ft. West Style - Nane Mos Qaj
Taffa Ft. West Style - Nane Mos Qaj
Download
Majk   Bohet Mir Official 2016    YouTube
Majk Bohet Mir Official 2016 YouTube
Download
Phatooni - Pareli ( Majk - Dashni ) PARODY
Phatooni - Pareli ( Majk - Dashni ) PARODY
Download
majk nzjer kengen e ti fund dhe shikoni se cfar degjon ne makin (brakajg)
majk nzjer kengen e ti fund dhe shikoni se cfar degjon ne makin (brakajg)
Download
Majk - Vetëm Meta (Official Lyrics Video HD)
Majk - Vetëm Meta (Official Lyrics Video HD)
Download
Dr Mic   N'Fund vet meta (Lyrics/Text)
Dr Mic N'Fund vet meta (Lyrics/Text)
Download
Majk   Smunesh mem prek !  Coming Soon
Majk Smunesh mem prek ! Coming Soon
Download
GanjaGon Ft Den Sopaj & DaBesst - #SouthTeam (Official Video Lyrics)
GanjaGon Ft Den Sopaj & DaBesst - #SouthTeam (Official Video Lyrics)
Download
Aida Doci - Do ta thej gitaren
Aida Doci - Do ta thej gitaren
Download
Readi. - Freestyle  (Wale Remake, 4aces Beats)
Readi. - Freestyle (Wale Remake, 4aces Beats)
Download
Klepto duke festuar ditelindjen me dostat
Klepto duke festuar ditelindjen me dostat
Download
GEEPEEK - AI ESHTE I GJALLE (DEDIKIM AULON ZEKA)
GEEPEEK - AI ESHTE I GJALLE (DEDIKIM AULON ZEKA)
Download
Lyric Master   Ti je ajo Lyric Video 2015 Balad
Lyric Master Ti je ajo Lyric Video 2015 Balad
Download